nr 426 4285
Figuriner
4 st elefanter [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop: |
300 kr |
Såld: |
750 kr |
måndag 14 januari 2008 kl 16:00:00
Tid |
Kund |
Bud |
400 kr
500 kr